Sortejades les meses electorals pel 14 de febrer

Dimecres, 20/01/2021

Dimarts al vespre l'Ajuntament de Taradell va celebrar el ple extraordinari per fer el sorteig de les meses electorals per a les eleccions catalanes del 14 de febrer.

Aquests són els taradellencs i taradellenques titulars i suplents.

 

Districte 1 Secció 1 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Josep Guiteras Mauri Josep Maria Grau Canadell Àngel Danès Grau
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Maria Africa Garcia Curado Margarida Hinchado Besa Pilar Dorca Collell
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Bernat Coromina Terricabras Maria Assumpta Arumí Serra Josep Arau Casademunt

 

Districte 1 Secció 1 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Marcos Murcia Matias Marcel Sirisi Casanovas Alfonso Tarrats Xamani
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Meritxell Sánchez Tolos Josep Pladevall Costa Lluís Torres Alba
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Marta Santamaria Vilaró Oriol López Vivet

Miquel dels Sans Planell Pons

 

Districte 1 Secció 2 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Jose Garcia Noguera Josep Arumí Pratdesaba Isidro Chacón Serrano
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Beatriz Escarra Carrasco Roser Casanovas Prada Juana Garcia Quintanilla
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Antoni Cuenca Comas Raquel Altimir Simón Jorge Dilmer Vecina

 

Districte 1 Secció 2 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Joan Raurell Blancafort Josep Soler Freixas Maria Àngela Vila Rifà
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Mireia Raurell Garcia Carme Madrid Febrer Elisabet Victori Jurado
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Montserrat Lleopart Coll Francesc Xavier Serrat Vilardell Isabel Salinas Joyera

 

Districte 1 Secció 3 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Gerard Comas Gómez Maria Rosa Bassas Bosch Maria Hortensia Araujo Lorenzo
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Meritxell Haba Pey Berta Freixas Freixas Ouahiba Bougana Salmi
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Raquel Gascón Garcia Abdellah Bougana Chadli Joan Clapés Ramírez

 

Districte 1 Secció 3 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Lluís Verdaguer Vivet Lluís Saborit Subirana Moussa Zaghdoud Bardadouh
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Esteve Lladó Masclans Josep Sañé Coll Yamina Salmi El Gharib
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Marc Puigbó Montull Maria Teresa Pujol Generó Maria Josefa Rubio Caro

 

Districte 1 Secció 4 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Maria Àngela Aragay Camprodon Alejandro Guirado Rosa El Houssein Daoudi Jaddi
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Elisabet Galí Carrera Gabriel Aregall Pujol Roser Codina Dachs
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Juan Córdoba Jiménez Josep Ma Coll Serra Antoni Bassas Viñas

 

Districte 1 Secció 4 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Aleix Mateo Ruich Josep Vilaseca Lorca Ana Maria López Soto
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Sònia Saíz Rivera Joan Pallarols Ordeix Miguel Rodríguez Domíngues
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Antoni Llussà Sala Katsiaryna Pshonko Telkova Maria Mercè Rendón Martín
twitter