Sortejades les meses electorals per les Eleccions Generals del 10 de novembre

El col·legi electoral serà a Can Costa i hi haurà vuit meses distribuïdes en quatre seccions. 

Dimarts 15/10/2019

Dimarts al vespre, en el decurs del ple extraordinari celebrat a la sala de plens de l'Ajuntament de Taradell, es va fer el sorteig de les meses electorals per a les Eleccions Generals del 10 de novembre. 

 

Distictre 1 Secció 1 Mesa 1A

President: Andreu Gallart Ruviejo

1r Suplent: Jordi Devant Mas

2n Suplent: Margarida Borrull Llombart

Primer Vocal: Josep Maria Altimir Sans

1r Suplent: Gabriela Elisabeth Cruz Campos

2n Suplent: Laura Franquesa Costa

Segon Vocal: Albert Bañeras Sadurní

1r Suplent: Antoni Comerma Presseguer

2n Suplent: David Dachs Cabanas

 

Distictre 1 Secció 1 Mesa B

President: Mireia Martí Fàbrega

1r Suplent: Manuel Sala Gorchs

2n Suplent: Francesc Assis Sañé Díaz-Santos

Primer Vocal: Raquel Pons Del Valle

1r Suplent: Cristina Serra Masramon

2n Suplent: Francisco Javier Rivera Moreno

Segon Vocal: Clara Riera Ylla

1r Suplent: Marc Masramon Ballús

2n Suplent: Moisès Pujol Crosas

 

Distictre 1 Secció 2 Mesa 1A

President: David Escandell Genés

1r Suplent: Néker Gelacio Bejarano Rivera

2n Suplent: Nil Arumí Freixenet

Primer Vocal: Jaime Bou Luque

1r Suplent: Francisco Foguet Navarro

2n Suplent: Adrià Gómez Torras

Segon Vocal: Xavier Beltran Pont

1r Suplent:Joan Francesc Barceló Lleopart

2n Suplent: Judti Fernández Tiscar

 

Distictre 1 Secció 2 Mesa 1B

President: Christian Lópex Vilaplana

1r Suplent: Elisabet Vila Basoli

2n Suplent: Jordi Tarrés Serratosa

Primer Vocal: Antoni Sánchez Vicente

1r Suplent: Eva Ricart Crusellas

2n Suplent: Lourdes Moran Garcia

Segon Vocal: David Lee Martínez Cedrún

1r Suplent: Maria Carmen De la Torre Sala

2n Suplent: Alba Rodríguez Urbell

 

Distictre 1 Secció 3 Mesa A

President: José Aguadé Marsal

1r Suplent: Jordi Aumatell Puig

2n Suplent: Beatriz Castillo Luque

Primer Vocal: Iris Blázquez Sucarrat

1r Suplent: Alberto Ebri Barneda

2n Suplent: Enedina Jiménez Morera

Segon Vocal: Meriem Dahia El Kouaa

1r Suplent: Maria Teresa Colom Oliva

2n Suplent: Sílvia Carbó Codina

 

Distictre 1 Secció 3 Mesa B

President: Teresa Mas Morera

1r Suplent: Eudald Tordera Rovira

2n Suplent: Antoni Prat Casassas

Primer Vocal: Jordi Pascual Sala

1r Suplent: Josep Serracanta Bagués

2n Suplent: Joan Bautista Torras Pou

Segon Vocal: Isabel Lupión Ruíz

1r Suplent: Maria Mercè Pintó Plaza

2n Suplent: Álvar Soler Casanovas

 

Distictre 1 Secció 4 Mesa 1A

President: Aman Cabana Barfull

1r Suplent: David Clos Bonet

2n Suplent: Judit Arumí Freixas

Primer Vocal: Núria Bagué Quintana

1r Suplent: Albert Corominas Serra

2n Suplent: Joan Aregall Pujol

Segon Vocal: Pere Blanch Victori

1r Suplent: Maria Assumpta Coll Serra

2n Suplent: Santiago Garrigo Puente

 

Distictre 1 Secció 4 Mesa B

President: Arnau Sospedra Ribas

1r Suplent: Albert Prat Serra

2n Suplent: Maria Mercè Solà Codina

Primer Vocal: Jordi Sala Carrera

1r Suplent: Adjutori Molas Cervera

2n Suplent: Ana Maria Portell Romero

Segon Vocal: Josep Rafart Blasi

1r Suplent: Meritxell Prat Marchal

2n Suplent: M. Montserrat Viladegut Tapiol